Mirësevini në faqen tonë të internetit.

kategoritë

Kategoritë kryesore të produkteve

tendë

fletë e zbrazët polikarbonat

fletë e zbrazët polikarbonat

Shiko më shumë

fletë e ngurtë polikarbonat

fletë e ngurtë polikarbonat

Shiko më shumë

rreth nesh

Material ndërtimi Guansu

E vendosur në qytetin Lecong,Foshan City,Provinca Guangdong,Kina,Foshan City Guansu Materiale Ndërtimi Co, Ltd. Shtë themeluar në vitin 2014, ka aftësi të pavarura kërkimore dhe zhvillimi dhe prodhon produkte me cilësi të lartë.

produktet e paraqitura

EKSPLORE MORE SHUM

Fletë e zbrazët e polikarbonatit me dy mure me dritë serë

Fleta e uritur e polikarbonatit është bërë nga lëndë e parë Sabic,të cilat janë materiale të riciklueshme dhe plotësojnë kërkesat globale të mbrojtjes së mjedisit. Aktualisht. këto fletë plastike përdoren gjerësisht në materialet e ndërtimit,siç është serra,kopsht dhe dritare.
Shiko më shumë

Kllapa plastike e mbyllur me polikarbonat me dyer të përparme me fletë të ngurta PC

Model:Mbulesa e derës polikarbonate Materiali i kllapës:Inxhinieri Plastike Fleta e Kopertinës:Fletë e ngurtë polikarbonat Aplikimet:Dritare,Dera e përparme,Projekti i Kopshtit Privat Funksioni:Mbrojtja nga shiu
Shiko më shumë

Mbulesë alumini me tendë prej polikarbonati me fletë të zbrazët PC

Kulmi i polikarbonatit të tendës së dritares me cilësi të lartë është bërë me fletë mbulimi polikarbonat dhe kllapa të fortë aliazh alumini. Mund të përdoret për rezistencë dhe aplikime komerciale. Këto tenda kanë rezistencë të mirë ndaj motit,i sigurt dhe i lehtë për tu instaluar. Dërgoni email tek ne
Shiko më shumë

Fletë e ngurtë polikarbonat

Artikulli:Fletë e ngurtë polikarbonat
Madhësia e Gjerësisë:1.22m,1.56m,1.82m,2.1, Trashësia :0.8mm-16mm Materiale: Material i Virgjër Sabik Ngjyrë:Qartë,Jeshile,Kafe,Opali,E bardhe,Blu
Shiko më shumë

Fletë polikarbonate e stampuar

Madhësia:2m*3m Ngjyrë:Qartë,Kafe,Jeshile,Blu,Opal Trashësi:0.8mm-16mm Sipërfaqe:Diamanti
Shiko më shumë

Fletë e valëzuar Polikarbonat Lexan

Artikulli:Fletë mbulimi me polikarbonat të valëzuar Madhësia:5.8m,11.8m gjatësi Ngjyrë:Qartë,Bronx,Blu,Jeshile,Opal Trashësi:0.8mm-2.7mm Lloji:Fletë dielli Dërgo Email T
Shiko më shumë

Kabinë telefonike e papërshkueshme nga zëri

Materiali:Çeliku dhe qelqi i galvanizuar Madhësia:1000mm*1000mm*2200mm Ngjyrë:E zezë,E bardhe,Portokalli Funksioni:I papërshkueshëm nga zëri
Shiko më shumë

Kajak Transparent Polikarbonat

Materiali:Pllakë e ngurtë e polikarbonatit të pastër Madhësia:3300mm*910mm*330mm Ngjyrë:E qartë/transparente Kapaciteti:1-2person Paketim:Kuti druri
Shiko më shumë
HULUMTIMI TANI