Mirësevini në faqen tonë të internetit.

 • shtëpi
 • Fletë e zbrazët e polikarbonatit
Fletë e zbrazët e polikarbonatit
 • 100% Material i Virgjër Fletë e zbrazët prej Polikarbonati me katër mure
  100% Virgin Material Four-wall Polycarbonate Hollow Sheet Polycarbonate hollow sheet High quality polycarbonate multi-wall polycarbonate hollow sheet,të cilat kanë veti të shkëlqyera,siç është mbrojtja UV,rezistenca ndaj motit,light weight,fikës zjarri,qëndrueshmëri dhe qëndrueshmëri, kjo fletë plastike me izolim të mirë,-40Moti ℃ ~ + 120,anti-kondensim,retardant flaka dhe izolimi i zërit dhe performanca e përpunimit të përbërë,and make this pc sheet of…
 • Shtresë e Zbrazët me polikarbonat hualli Veshje UV
  UV Coating Honeycomb Polycarbonate Hollow Sheet Polycarbonate hollow sheet Polycarbonate honeycomb hollow sheet are a very sustainable material that can be recycled and does not emit toxic substances during combustion.Fire safety is one of polycarbonate strong points.Polycarbonate sheet is flame retardant and do not emit toxic substances,which is…
 • Fletë e zbrazët e polikarbonatit me dy mure me dritë serë
  Greenhouse Skylight Twin-wall Polycarbonate Hollow Sheet Polycarbonate hollow sheet Twin wall polycarbonate hollow sheet is made of Sabic raw material,të cilat janë materiale të riciklueshme dhe plotësojnë kërkesat globale të mbrojtjes së mjedisit. Aktualisht. këto fletë plastike përdoren gjerësisht në materialet e ndërtimit,siç është serra,kopsht dhe dritare.     Product Parameter Items…
 • Polycarbonate Hollow Sheet Roofing Sheet
  Polycarbonate Hollow Sheet Roofing Sheet Polycarbonate hollow sheet Using the most advance production process,polycarbonate hollow sheet as one of the popular building material,which have UV coating in the surface,light weight and easy to install.     Product Parameter Item: Polycarbonate roofing hollow sheet Twin wall pc hollow…
1 faqe 1 të 1
Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
HULUMTIMI TANI
HULUMTIMI TANI