Mirësevini në faqen tonë të internetit.

 • shtëpi
 • Prodhuesi i Kolegjeve Polikarbonat & Furnizuesi

Prodhuesi i Kolegjeve Polikarbonat & Furnizuesi

 • 100% Material i Virgjër Fletë e zbrazët prej Polikarbonati me katër mure

  100% Materiali i virgjër Fletë e zbrazët me katër mure Polikarbonate Fletë e zbrazët polikarbonate me cilësi të lartë Fletë e zbrazët polikarbonate me shumë mure,të cilat kanë veti të shkëlqyera,siç është mbrojtja UV,rezistenca ndaj motit,peshë e lehtë,fikës zjarri,qëndrueshmëri dhe qëndrueshmëri, kjo fletë plastike me izolim të mirë,-40Moti ℃ ~ + 120,anti-kondensim,retardant flaka dhe izolimi i zërit dhe performanca e përpunimit të përbërë,dhe bëni këtë fletë kompjuteri të…
 • Shtresë e Zbrazët me polikarbonat hualli Veshje UV

  Fletë e zbrazët e huallit të polikarbonatit me shtresë UV Fletë e zbrazët polikarbonat prej polikarbonati Fleta e zbrazët e huallit të polikarbonatit është një material shumë i qëndrueshëm që mund të riciklohet dhe nuk lëshon substanca toksike gjatë djegies. Siguria nga zjarri është një nga pikat e forta të polikarbonatit. Fleta e polikarbonatit është toksike dhe nuk lëshon substancave,që është…
 • Fletë transparente e mbuluar me polikarbonat

  Fletë për mbulim të ngurtë polikarbonat Mbulesë polikarbonate Mbulesë e ngurtë polikarbonat,materiali kryesor është Sabiç(Lexkan) material i virgjër,për shkak të sipërfaqes kanë mbrojtje UV,kështu që është mund të përdoret për çdo aplikim.Krahasoni me gotën,ka vetëm rreth 1/2 pesha e gotës,dhe kjo plastike eshte me e forte dhe
 • Fletë e valëzuar Polikarbonat Lexan

  Fletë e valëzuar polikarbonat Lexan Fletë e valëzuar polikarbonate Fleta e valëzuar polikarbonat prodhohet kryesisht me metodën dhe pajisje moderne të teknologjisë së lartë,bashkë-ekstruduar me material polikarbonat,Agjent rezistent ndaj ultravioletit dhe shtues tjetër kimik. Produkti ka qëndrueshmëri të shkëlqyeshme fizike,jo lehtësisht i verdhë në moshë,dhe rezistencë më të fortë ndaj ndikimit,më fleksibël,dhe karakteri i zvogëlimit të zhurmës ditë me shi.    ...
 • Mbrapa e fortë prej çeliku Pllakë polikarbonate me fletë të ngurta për PC

  Kllapë e fortë çeliku Pllakë e fortë me fletë polikarbonate për PC Mbështetje polikarbonate Mbrapa e fortë prej çeliku me mbulesë fletë solide polikarbonate,e cila është bërë me shufër fiksuese aliazh alumini,metal me zink me ngjyra për vida zgjerimi,plastike inxhinierike për kapakët e vidave dhe vida të tjera prej çeliku inox , vulë gome sintetike. Material i ri i kllapave prej çeliku…
 • Mbulimi i fletëve të valëzuara FRP

  Mbulim me fletë të valëzuar FRP Lloji më i zakonshëm i fletëve të valëzuara të çatisë FRP Lloji më i zakonshëm i fletëve të valëzuara të çatisë,i cili është një material i përbërë nga polimeri i përzier me fibra të tilla si tekstil me fije qelqi rrit forcën dhe ngurtësinë e fibrave. Çatia e valëzuar FFP është e lehtë për t'u instaluar për shkak të peshës së saj të lehtë dhe materialit…
 • Fletë polikarbonate e stampuar

  Fletë polikarbonate e stampuar Fletë polikarbonate e stampuar Fortësi e lartë në goditje,Rezistencë e veshur me UV dhe peshë të lehtë ,Fletët e stampuara të polikarbonatit kanë gjithashtu ngjyra dhe trashësi të ndryshme për zgjedhjen e projektit. Këto fletë kryesisht përdoren si material dekorimi për sipërfaqen e saj dhe të vështira për t'u thyer.,kështu që rekomandohet shumë për çati industriale,muri i perdeve,ekran,banjo dhe…
 • Fletë e ngurtë polikarbonat

  Fletë e ngurtë polikarbonat Fletë e ngurtë polikarbonat Fletë e fortë polikarbonat me peshë të lehtë,të cilat kanë veti të shkëlqyera,siç është mbrojtja UV,rezistenca ndaj motit,fikës zjarri,qëndrueshmëri dhe qëndrueshmëri, kjo fletë plastike me izolim të mirë,-40Moti ℃ ~ + 120,anti-kondensim,retardant flaka dhe izolimi i zërit dhe performanca e përpunimit të përbërë,dhe bëni këtë fletë pc të zgjedhur për ndërtimin modern të serrave dhe çative.    ...
 • Fletë e zbrazët e polikarbonatit me dy mure me dritë serë

  Fletë e zbrazët polikarbonate me dy mure serë Fletë e zbrazët polikarbonate me dy mure Fletë e zbrazët polikarbonate Fleta e zbrazët e polikarbonatit me dy mure është bërë nga lënda e parë Sabic,të cilat janë materiale të riciklueshme dhe plotësojnë kërkesat globale të mbrojtjes së mjedisit. Aktualisht. këto fletë plastike përdoren gjerësisht në materialet e ndërtimit,siç është serra,kopsht dhe dritare.     Artikujt e parametrave të produktit…
 • Fletë çatie me fletë të zbrazët polikarbonat

  Fletë çatie e zbrazët polikarbonate Fletë e zbrazët polikarbonate Duke përdorur procesin më të avancuar të prodhimit,fletë e zbrazët polikarbonat si një nga materialet më të njohura të ndërtimit,të cilat kanë shtresë UV në sipërfaqe,peshë e lehtë dhe e lehtë për t'u instaluar.     Artikulli i parametrit të produktit: Fletë e zbrazët për çati polikarbonate me mure të dyfishta pc...
 • Alumini Garage Canopy Car Parking Strehim

  Garazh alumini strehë parkimi makinash me tendë garazhi Tendë polikarbonate Korniza polikarbonate e kabinës është prej çeliku të galvanizuar,i cili është material shumë i fortë dhe i vështirë për t'u thyer. Kapaku është prej fletë të fortë polikarbonat,të cilat janë të mbrojtura nga rrezet UV,mund të rezistojë ndaj temperaturës nga -40℃ në +120℃ dhe rreth 10 vite garanci për këtë…
 • Karrota alumini me fletë të ngurta polikarbonat

  Kapakë alumini me fletë të ngurtë polikarbonat Mbledhje polikarbonate kallëpe alumini janë një mënyrë e lehtë ekonomike për të mbuluar dhe mbrojtur makinat tuaja nga rrezet e diellit dhe për të shmangur ekspozimin e automjetit tuaj ndaj rrezet e diellit. Ky port mund ta mbrojë makinën tuaj çdo ditë nga elementët e motit,duket mirë nën një makinë me hije më të gjatë se…
12 faqe 1 të 2

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

HULUMTIMI TANI
HULUMTIMI TANI