Mirësevini në faqen tonë të internetit.

×
Stainless Steel Bracket PC Solid Sheet Polycarbonate Awning
Stainless Steel Bracket PC Solid Sheet Polycarbonate Awning
Stainless Steel Bracket PC Solid Sheet Polycarbonate Awning
Mbrapa prej çeliku inox Mbështetje polikarbonate me fletë të ngurta për PC

Artikulli: Tenda polikarbonati

Bracket Size: 950mm,910mm

Materiali i kllapave: Stainless Steel

Cover Material: Fletë e ngurtë polikarbonat

Detaje të produkteve Reagime tani

Mbrapa prej çeliku inox Mbështetje polikarbonate me fletë të ngurta për PC

Kulm polikarbonat

Polycarbonate Awning

Stainless steel bracket polycarbonate canopy,Kllapë prej çeliku inox Mbulesë polikarbonate me fletë të ngurta Kllapë polikarbonate mbulesë prej çeliku të pandryshkshëm., Kllapë prej çeliku inox Mbulesë polikarbonate me fletë të ngurta Kllapë polikarbonate mbulesë prej çeliku të pandryshkshëm..

Kllapë prej çeliku inox Mbulesë polikarbonate me fletë të ngurta Kllapë polikarbonate mbulesë prej çeliku të pandryshkshëm.;Kllapë prej çeliku inox Mbulesë polikarbonate me fletë të ngurta Kllapë polikarbonate mbulesë prej çeliku të pandryshkshëm.,pc solid sheet,aluminum bar and screws, it is very to assembly and installation.

 

 

Parametri i produktit

 

Production Name: Window canopy,outdoor awning
Project: 950mm,910mm
Gjerësia: 1480mm,1500mm,1900mm,2480mm,2700mm(can bu customized)
Sheet Color: Qartë,kafe,jeshile,blu
Materiali i kllapave: Stainless Steel
Shiriti i fiksimit: Front/back aluminum bar
Rubber: EPDM Water-proof rubber
Veshje: UV coating
Aplikacion: Dritare,front door

 

 

Feature

Features of Aluminum Carport

 

  • Strong impact resistant,resist up to category 12 typhoon.
  • Anti-UV,weather-proof & resistant to yellowing.
  • Fletë e ngurtë polikarbonat,zvogëlon zhurmat nga shiu dhe breshëri.
  • Peshë e lehtë,easy to assembly,no need welding.
  • Environmental friendly.

 

 

Shfaqja e produktit

 

 

 

FAQ


P1:Cila është koha juaj e dorëzimit?
A1:Ne mund ta furnizojmë atë nga stoku brenda 1 javë dhe prodhimi përfundoi me 15-25 ditë pas marrjes së depozitës.

P2:Cilat janë kushtet e pagesës suaj?
A2:Kushtet tona të pagesës janë T / T,L / C. Zakonisht 30% depozitë dhe 70% ekuilibri para ngarkimit.

P3:Cilat janë kushtet e çmimit tuaj?
A3:Ne mund të ofrojmë EXWS,FOB,CIF,CNF,sipas kërkesave të klientit.

P4:Sa madhësi mund të ofroni?
A4:Madhësia e kllapës është standarde,siç janë 60cm,80cm,100cm,120cm,150m,gjerësia mund të bazohet në kërkesat e klientit.

 

Etiketat e nxehta:Outdoor aluminum canopy for garden,patio,garage awning,pc awning,aluminum awning,manufacturer price,Çmimi me shumicë .

 

 

If you have some problems about Stainless Steel Bracket PC Solid Sheet Polycarbonate Awning, ose dëshironi të dini më shumë detaje rreth Awning,Fletë e zbrazët e polikarbonatit,Fletë e ngurtë polikarbonat,Fletë embossed polikarbonat,Fletë e valëzuar polikarbonat,etj. Mirë se vini të na kontaktoni!

Presim me padurim kërkesën tuaj.

 

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
HULUMTIMI TANI
HULUMTIMI TANI