Mirësevini në faqen tonë të internetit.

×
Transparent Polycarbonate Kayak
Transparent Polycarbonate Kayak
Kajak Transparent Polikarbonat

Materiali:Clear Polycarbonate Solid Board

Madhësia:3300mm*910mm*330mm

Ngjyrë:Clear/Transparent

Capacity:1-2person

Paketimi:Kuti druri

Detaje të produkteve Reagime tani

Kajak Transparent Polikarbonat

Kajak

 

 

Kayak is a total clear canoe,that lets users observe the underwater world below them.It is made with polycarbonate solid sheet material,light weight and impact strength.The hull thickness is 4mm and virgin material,we have 2 size for your choice,this plastic hull,5pcs in one wooden box,and can base on customer’s requirements to custom the package.

 

 

Parametri i produktit

 

Description: Polycarbonate Kayak
Materiali: 100% Virgin Polycarbonate
Dimension: 3300mm*910mm*330mm,3380mm*950mm*380mm
Trashësia: 4.0mm
Ngjyrë: Transparent/Color
Weight: 22KGS
Garanci: 10Years
Load Weight: 220KGS
Accessories: PC Paddles;Air Float,Cup Holder
Aplikacion: Fishing,Sports,Rescue Boat.

 

 

Aplikimet

 

 

 

Advantage

Advance of Transparent Polycarbonate Kayak

 

1. Perfect appearance:transparent canoe,easy to enjoy more sea vision from the bottom of the Kayak.

2.Peshë e lehtë:Convenient to carry it and move freely.

3.Impact resistance:Polycarbonate solid sheet makes it strong and tough.It is hard to break it.

4.Safe design:Using polycarbonate body and equalizing bar,it is strong and stalter.

 

 

Shfaqja e produktit

 

 

 

FAQ


P1:Cila është koha juaj e dorëzimit?
A1:Ne mund ta furnizojmë atë nga stoku brenda 1 javë dhe prodhimi përfundoi me 15-25 ditë pas marrjes së depozitës.

P2:Cilat janë kushtet e pagesës suaj?
A2:Kushtet tona të pagesës janë T / T,L / C. Zakonisht 30% depozitë dhe 70% ekuilibri para ngarkimit.

P3:Cilat janë kushtet e çmimit tuaj?
A3:Ne mund të ofrojmë EXWS,FOB,CIF,CNF,sipas kërkesave të klientit.

P4:Sa madhësi mund të ofroni?
A4:Madhësia e kllapës është standarde,siç janë 60cm,80cm,100cm,120cm,150m,gjerësia mund të bazohet në kërkesat e klientit.

 

Etiketat e nxehta:Plastic clear Kayak,unbreakable PC Kayak,polycarbonate Kayak canoe,plastic boat,fishing canoe,polycarbonate transparent canoe.

 

If you have some problems about Transparent Polycarbonate Kayak, ose dëshironi të dini më shumë detaje rreth Awning,Fletë e zbrazët e polikarbonatit,Fletë e ngurtë polikarbonat,Fletë embossed polikarbonat,Fletë e valëzuar polikarbonat,etj. Mirë se vini të na kontaktoni!

Presim me padurim kërkesën tuaj.

 

 

Tags:
Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
HULUMTIMI TANI

Rekomandimi i produktit

HULUMTIMI TANI